CC0201MRX5R4BB105
YageoYageo
CC0201MRX5R4BB105 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0201MRX5R4BB105
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 1UF 4V X5R 0201
Podatkovni listi: 1.CC0201MRX5R4BB105.pdf2.CC0201MRX5R4BB105.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0201MRX5R4BB105
Številka dela CC0201MRX5R4BB105 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 1UF 4V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2215879 pcs Podatkovni list 1.CC0201MRX5R4BB105.pdf2.CC0201MRX5R4BB105.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.014" (0.35mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 311-3472-2
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose