CC0402CRNPO9BN5R6
YageoYageo
CC0402CRNPO9BN5R6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0402CRNPO9BN5R6
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 5.6PF 50V NPO 0402
Podatkovni listi: 1.CC0402CRNPO9BN5R6.pdf2.CC0402CRNPO9BN5R6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CC0402CRNPO9BN5R6
Številka dela CC0402CRNPO9BN5R6 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 5.6PF 50V NPO 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6831316 pcs Podatkovni list 1.CC0402CRNPO9BN5R6.pdf2.CC0402CRNPO9BN5R6.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CC