CC0402DRNPO8BN100
YageoYageo
CC0402DRNPO8BN100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0402DRNPO8BN100
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 10PF 25V NPO 0402
Podatkovni listi: CC0402DRNPO8BN100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0402DRNPO8BN100
Številka dela CC0402DRNPO8BN100 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 10PF 25V NPO 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5718439 pcs Podatkovni list CC0402DRNPO8BN100.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 10pF Aplikacije General Purpose