CC0402JRNPO8BN100
YageoYageo
CC0402JRNPO8BN100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0402JRNPO8BN100
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 10PF 25V NPO 0402
Podatkovni listi: 1.CC0402JRNPO8BN100.pdf2.CC0402JRNPO8BN100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CC0402JRNPO8BN100
Številka dela CC0402JRNPO8BN100 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 10PF 25V NPO 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10470794 pcs Podatkovni list 1.CC0402JRNPO8BN100.pdf2.CC0402JRNPO8BN100.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 25V
Toleranca 10pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CC RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CC0402JRNPO8BN100 Vodilni stil 0.022" (0.55mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 10pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 10PF 25V NPO 0402