CC0402JRNPO9BN360
YageoYageo
CC0402JRNPO9BN360 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0402JRNPO9BN360
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 36PF 50V C0G/NPO 0402
Podatkovni listi: 1.CC0402JRNPO9BN360.pdf2.CC0402JRNPO9BN360.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CC0402JRNPO9BN360
Številka dela CC0402JRNPO9BN360 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 36PF 50V C0G/NPO 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3295799 pcs Podatkovni list 1.CC0402JRNPO9BN360.pdf2.CC0402JRNPO9BN360.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 311-1668-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 36pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 36pF