CC0603DRNPO9BN8R2
YageoYageo
CC0603DRNPO9BN8R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0603DRNPO9BN8R2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 8.2PF 50V C0G/NPO 0603
Podatkovni listi: 1.CC0603DRNPO9BN8R2.pdf2.CC0603DRNPO9BN8R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0603DRNPO9BN8R2
Številka dela CC0603DRNPO9BN8R2 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 8.2PF 50V C0G/NPO 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6086099 pcs Podatkovni list 1.CC0603DRNPO9BN8R2.pdf2.CC0603DRNPO9BN8R2.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 0603CG829D9B200
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8.2pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 8.2pF