CC0603GRNPO9BN910
YageoYageo
CC0603GRNPO9BN910 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0603GRNPO9BN910
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 91PF 50V NPO 0603
Podatkovni listi: 1.CC0603GRNPO9BN910.pdf2.CC0603GRNPO9BN910.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0603GRNPO9BN910
Številka dela CC0603GRNPO9BN910 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 91PF 50V NPO 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3168107 pcs Podatkovni list 1.CC0603GRNPO9BN910.pdf2.CC0603GRNPO9BN910.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 91pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 91pF Aplikacije General Purpose