CC0603JRNPO0BN820
YageoYageo
CC0603JRNPO0BN820 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0603JRNPO0BN820
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 82PF 100V C0G/NPO 0603
Podatkovni listi: 1.CC0603JRNPO0BN820.pdf2.CC0603JRNPO0BN820.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0603JRNPO0BN820
Številka dela CC0603JRNPO0BN820 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 82PF 100V C0G/NPO 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3941268 pcs Podatkovni list 1.CC0603JRNPO0BN820.pdf2.CC0603JRNPO0BN820.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 311-1766-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 82pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 82pF Aplikacije General Purpose