CC0603JRX7R9BB331
YageoYageo
CC0603JRX7R9BB331 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0603JRX7R9BB331
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.CC0603JRX7R9BB331.pdf2.CC0603JRX7R9BB331.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0603JRX7R9BB331
Številka dela CC0603JRX7R9BB331 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 330PF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4259751 pcs Podatkovni list 1.CC0603JRX7R9BB331.pdf2.CC0603JRX7R9BB331.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 06032R331J9B20D
CC0603JRX7R9BB331-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 330pF