CC0603KRX5R9BB105
YageoYageo
CC0603KRX5R9BB105 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0603KRX5R9BB105
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V X5R 0603
Podatkovni listi: 1.CC0603KRX5R9BB105.pdf2.CC0603KRX5R9BB105.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0603KRX5R9BB105
Številka dela CC0603KRX5R9BB105 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 1UF 50V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81232 pcs Podatkovni list 1.CC0603KRX5R9BB105.pdf2.CC0603KRX5R9BB105.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 311-1787-6
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose