CC0603ZPY5V8BB104
YageoYageo
CC0603ZPY5V8BB104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0603ZPY5V8BB104
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603
Podatkovni listi: CC0603ZPY5V8BB104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0603ZPY5V8BB104
Številka dela CC0603ZPY5V8BB104 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6662979 pcs Podatkovni list CC0603ZPY5V8BB104.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 06032F104Z8B30D
Q3891253
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.1µF