CC0603ZRY5V6BB475
YageoYageo
CC0603ZRY5V6BB475 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0603ZRY5V6BB475
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 10V Y5V 0603
Podatkovni listi: CC0603ZRY5V6BB475.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0603ZRY5V6BB475
Številka dela CC0603ZRY5V6BB475 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 4.7UF 10V Y5V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338923 pcs Podatkovni list CC0603ZRY5V6BB475.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 311-1827-1
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose