CC0805FRNPO9BN331
YageoYageo
CC0805FRNPO9BN331 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805FRNPO9BN331
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V NPO 0805
Podatkovni listi: 1.CC0805FRNPO9BN331.pdf2.CC0805FRNPO9BN331.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805FRNPO9BN331
Številka dela CC0805FRNPO9BN331 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 330PF 50V NPO 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 982884 pcs Podatkovni list 1.CC0805FRNPO9BN331.pdf2.CC0805FRNPO9BN331.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 311-4176-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 330pF