CC0805JRNPO9BN221
YageoYageo
CC0805JRNPO9BN221 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805JRNPO9BN221
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 220PF 50V C0G/NPO 0805
Podatkovni listi: 1.CC0805JRNPO9BN221.pdf2.CC0805JRNPO9BN221.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805JRNPO9BN221
Številka dela CC0805JRNPO9BN221 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 220PF 50V C0G/NPO 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2257299 pcs Podatkovni list 1.CC0805JRNPO9BN221.pdf2.CC0805JRNPO9BN221.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC