CC0805JRNPO9BN680
YageoYageo
CC0805JRNPO9BN680 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805JRNPO9BN680
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 68PF 50V C0G/NPO 0805
Podatkovni listi: 1.CC0805JRNPO9BN680.pdf2.CC0805JRNPO9BN680.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805JRNPO9BN680
Številka dela CC0805JRNPO9BN680 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 68PF 50V C0G/NPO 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2531667 pcs Podatkovni list 1.CC0805JRNPO9BN680.pdf2.CC0805JRNPO9BN680.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 311-1109-1
311-1305-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 68pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 68pF