CC0805JRNPOABN270
YageoYageo
CC0805JRNPOABN270 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805JRNPOABN270
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 27PF 200V NPO 0805
Podatkovni listi: 1.CC0805JRNPOABN270.pdf2.CC0805JRNPOABN270.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805JRNPOABN270
Številka dela CC0805JRNPOABN270 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 27PF 200V NPO 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1955009 pcs Podatkovni list 1.CC0805JRNPOABN270.pdf2.CC0805JRNPOABN270.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 0805CG270JBB200
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 27pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 27pF Aplikacije General Purpose