CC0805KKX7RYBB682
YageoYageo
CC0805KKX7RYBB682 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805KKX7RYBB682
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 6800PF 250V X7R 0805
Podatkovni listi: CC0805KKX7RYBB682.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805KKX7RYBB682
Številka dela CC0805KKX7RYBB682 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 6800PF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1520612 pcs Podatkovni list CC0805KKX7RYBB682.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 311-4293-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose