CC0805ZRY5V8BB684
YageoYageo
CC0805ZRY5V8BB684 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805ZRY5V8BB684
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 25V Y5V 0805
Podatkovni listi: CC0805ZRY5V8BB684.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805ZRY5V8BB684
Številka dela CC0805ZRY5V8BB684 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.68UF 25V Y5V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1709755 pcs Podatkovni list CC0805ZRY5V8BB684.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.68µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije General Purpose