CC1206JRNPO0BN391
YageoYageo
CC1206JRNPO0BN391 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206JRNPO0BN391
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 390PF 100V NPO 1206
Podatkovni listi: CC1206JRNPO0BN391.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206JRNPO0BN391
Številka dela CC1206JRNPO0BN391 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 390PF 100V NPO 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1343171 pcs Podatkovni list CC1206JRNPO0BN391.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1206CG391J0B200
CC1206JRNPO0BN391-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose