CC1206JRNPO9BN392
YageoYageo
CC1206JRNPO9BN392 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206JRNPO9BN392
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 3900PF 50V NPO 1206
Podatkovni listi: CC1206JRNPO9BN392.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206JRNPO9BN392
Številka dela CC1206JRNPO9BN392 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 3900PF 50V NPO 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 518565 pcs Podatkovni list CC1206JRNPO9BN392.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-4420-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3900pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 3900pF