CC1206JRX7R9BB682
YageoYageo
CC1206JRX7R9BB682 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206JRX7R9BB682
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 6800PF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206JRX7R9BB682.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206JRX7R9BB682
Številka dela CC1206JRX7R9BB682 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 6800PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 964477 pcs Podatkovni list CC1206JRX7R9BB682.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 6800pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CC RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CC1206JRX7R9BB682 Vodilni stil 0.037" (0.95mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 6800PF 50V X7R 1206