CC1206MKX5R5BB476
YageoYageo
CC1206MKX5R5BB476 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206MKX5R5BB476
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206
Podatkovni listi: CC1206MKX5R5BB476.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206MKX5R5BB476
Številka dela CC1206MKX5R5BB476 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 174649 pcs Podatkovni list CC1206MKX5R5BB476.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-1993-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose