CC1808KKX7RCBB682
YageoYageo
CC1808KKX7RCBB682 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1808KKX7RCBB682
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 6800PF 1KV X7R 1808
Podatkovni listi: 1.CC1808KKX7RCBB682.pdf2.CC1808KKX7RCBB682.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1808KKX7RCBB682
Številka dela CC1808KKX7RCBB682 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 6800PF 1KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 502320 pcs Podatkovni list 1.CC1808KKX7RCBB682.pdf2.CC1808KKX7RCBB682.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca 6800pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija CC RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CC1808KKX7RCBB682 Vodilni stil 0.059" (1.50mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - Razširjen opis 6800pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 6800PF 1KV X7R 1808