CC1812JKNPOCBN471
YageoYageo
CC1812JKNPOCBN471 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1812JKNPOCBN471
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 470PF 1KV C0G/NPO 1812
Podatkovni listi: CC1812JKNPOCBN471.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1812JKNPOCBN471
Številka dela CC1812JKNPOCBN471 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 470PF 1KV C0G/NPO 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187353 pcs Podatkovni list CC1812JKNPOCBN471.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 1812CG471JEBB00
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 470pF