CC1812JKX7R0BB334
YageoYageo
CC1812JKX7R0BB334 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1812JKX7R0BB334
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812
Podatkovni listi: CC1812JKX7R0BB334.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1812JKX7R0BB334
Številka dela CC1812JKX7R0BB334 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 404700 pcs Podatkovni list CC1812JKX7R0BB334.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 0.33µF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija CC RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CC1812JKX7R0BB334 Vodilni stil 0.057" (1.45mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 0.33µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812