CF0204JT-52-10R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF0204JT-52-10R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 10 OHM 2% 1/4W AXIAL
Podatkovni listi: CF0204JT-52-10R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF0204JT-52-10R
Številka dela CF0204JT-52-10R Proizvajalec Yageo
Opis RES 10 OHM 2% 1/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3966414 pcs Podatkovni list CF0204JT-52-10R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija CF0 Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10 Ohms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CF0204JT-52-1M
CF0204JT-52-1M
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 1M OHM 2% 1/4W AXIAL
Na zalogi: 3902475 pcs
Prenesi: CF0204JT-52-1M.pdf
RFQ
CF013A
CF013A
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: HOSE 1.89" ID HDPE 164' GRAY
Na zalogi: 453 pcs
Prenesi: CF013A.pdf
RFQ
CF0204JT-52-1R
CF0204JT-52-1R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 1 OHM 2% 1/4W AXIAL
Na zalogi: 2945887 pcs
Prenesi: CF0204JT-52-1R.pdf
CF011A
CF011A
Opis: HOSE 1.228" ID HDPE 164' GRAY
Na zalogi: 539 pcs
Prenesi: CF011A.pdf
CF0204JT-52-10M
CF0204JT-52-10M
Opis: RES 10M OHM 2% 1/4W AXIAL
Prenesi: CF0204JT-52-10M.pdf
CF0204JT-52-1M1
CF0204JT-52-1M1
Opis: RES 1.1M OHM 2% 1/4W AXIAL
Prenesi: CF0204JT-52-1M1.pdf
CF007A
CF007A
Opis: HOSE .72" ID HDPE 328' GRAY
Na zalogi: 661 pcs
Prenesi: CF007A.pdf
CF008A
CF008A
Opis: HOSE .835" ID HDPE 328' GRAY
Na zalogi: 550 pcs
Prenesi: CF008A.pdf
CF0204JT-52-2R2
CF0204JT-52-2R2
Opis: RES 2.2 OHM 2% 1/4W AXIAL
Prenesi: CF0204JT-52-2R2.pdf
CF0204JT-52-560R
CF0204JT-52-560R
Opis: RES 560 OHM 2% 1/4W AXIAL
Prenesi: CF0204JT-52-560R.pdf
CF009A
CF009A
Opis: HOSE .957" ID HDPE 164' GRAY
Na zalogi: 847 pcs
Prenesi: CF009A.pdf
CF0204JT-52-2K2
CF0204JT-52-2K2
Opis: RES 2.2K OHM 2% 1/4W AXIAL
Prenesi: CF0204JT-52-2K2.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika