CFN-25JR-52-910R
YageoYageo
CFN-25JR-52-910R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFN-25JR-52-910R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 910 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFN-25JR-52-910R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFN-25JR-52-910R
Številka dela CFN-25JR-52-910R Proizvajalec Yageo
Opis RES 910 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5373 pcs Podatkovni list CFN-25JR-52-910R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -500/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFN Odpornost 910 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 910 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film Sestava Carbon Film