CFR-12JB-52-22K
YageoYageo
CFR-12JB-52-22K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-12JB-52-22K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 22K OHM 1/6W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-12JB-52-22K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-12JB-52-22K
Številka dela CFR-12JB-52-22K Proizvajalec Yageo
Opis RES 22K OHM 1/6W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3136344 pcs Podatkovni list CFR-12JB-52-22K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija CFR Odpornost 22 kOhms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 22K CR-1/8W-B 5%
22KE
22KEBK
CFR-12JB 22K
CFR-12JB-22K
CFR-12JB-5222K
CFR12JB5222K
CR-12-B-22K
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 22 kOhms ±5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film