CFR-12JT-52-240R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-12JT-52-240R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 1/6W AXIAL
Podatkovni listi: CFR-12JT-52-240R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-12JT-52-240R
Številka dela CFR-12JT-52-240R Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 1/6W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3148791 pcs Podatkovni list CFR-12JT-52-240R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija CFR Odpornost 240 Ohms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 240 Ohms ±5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Carbon Film