CFR-25JB-52-130R
YageoYageo
CFR-25JB-52-130R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-25JB-52-130R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 130 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-25JB-52-130R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-25JB-52-130R
Številka dela CFR-25JB-52-130R Proizvajalec Yageo
Opis RES 130 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3634192 pcs Podatkovni list CFR-25JB-52-130R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFR Odpornost 130 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 130E CR-1/4W-B 5%
130Q
130QBK
CFR-25JB 130R
CFR-25JB-130R
CFR-25JB-52130R
CFR25JB52130R
CR-25-B-130
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 130 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film