CFR-25JB-52-18R
YageoYageo
CFR-25JB-52-18R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-25JB-52-18R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 18 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-25JB-52-18R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-25JB-52-18R
Številka dela CFR-25JB-52-18R Proizvajalec Yageo
Opis RES 18 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3496766 pcs Podatkovni list CFR-25JB-52-18R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFR Odpornost 18 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 18E CR-1/4W-B 5%
18Q
18QBK
CFR-25JB 18R
CFR-25JB-18R
CFR-25JB-5218R
CFR25JB5218R
CR-25-B-18
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 18 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film