CFR-25JB-52-3K3
YageoYageo
CFR-25JB-52-3K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-25JB-52-3K3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 3.3K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-25JB-52-3K3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-25JB-52-3K3
Številka dela CFR-25JB-52-3K3 Proizvajalec Yageo
Opis RES 3.3K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3852403 pcs Podatkovni list CFR-25JB-52-3K3.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFR Odpornost 3.3 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 3.3KQ
3.3KQBK
3K3 CR-1/4W-B 5%
CFR-25JB 3K3
CFR-25JB-3K3
CFR-25JB-523K3
CFR25JB523K3
CR-25-B-3.3K
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3.3 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CFR-25JB-52-3K
CFR-25JB-52-3K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 3K OHM 1/4W 5% AXIAL