CFR-25JR-1R6
YageoYageo
CFR-25JR-1R6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-25JR-1R6
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1.6 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-25JR-1R6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-25JR-1R6
Številka dela CFR-25JR-1R6 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.6 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3379364 pcs Podatkovni list CFR-25JR-1R6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFR Odpornost 1.6 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 1.6QTR
1E6 CR-1/4W-T 5%