CFR-25JR-52-620K
YageoYageo
CFR-25JR-52-620K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-25JR-52-620K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 620K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-25JR-52-620K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-25JR-52-620K
Številka dela CFR-25JR-52-620K Proizvajalec Yageo
Opis RES 620K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3812663 pcs Podatkovni list CFR-25JR-52-620K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -700ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFR Odpornost 620 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 620K CR-1/4W-T 5%