CFR-50JB-52-1K2
YageoYageo
CFR-50JB-52-1K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-50JB-52-1K2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1.2K OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-50JB-52-1K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-50JB-52-1K2
Številka dela CFR-50JB-52-1K2 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.2K OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5144328 pcs Podatkovni list CFR-50JB-52-1K2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija CFR Odpornost 1.2 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1.2KH
1K2 CR-1/2W-B 5%
CFR-50JB 1K2
CFR-50JB-1K2
CFR-50JB-521K2
CFR50JB521K2
CR-50-B-1.2K
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.2 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film