CFR-50JB-52-6R8
YageoYageo
CFR-50JB-52-6R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-50JB-52-6R8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 6.8 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-50JB-52-6R8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-50JB-52-6R8
Številka dela CFR-50JB-52-6R8 Proizvajalec Yageo
Opis RES 6.8 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4231621 pcs Podatkovni list CFR-50JB-52-6R8.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija CFR Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 6.8H
6E8 CR-1/2W-B 5%
CFR-50JB 6R8
CFR-50JB-526R8
CFR-50JB-6R8
CFR50JB526R8
CR-50-B-6.8
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6.8 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film