CFR-50JT-52-510K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-50JT-52-510K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: CFR-50JT-52-510K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-50JT-52-510K
Številka dela CFR-50JT-52-510K Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5226105 pcs Podatkovni list CFR-50JT-52-510K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -700ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija CFR Odpornost 510 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 510 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film