CFR100JR-52-130R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR100JR-52-130R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 130 OHM 5% 1W AXIAL
Podatkovni listi: CFR100JR-52-130R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR100JR-52-130R
Številka dela CFR100JR-52-130R Proizvajalec Yageo
Opis RES 130 OHM 5% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2560448 pcs Podatkovni list CFR100JR-52-130R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija CFR Odpornost 130 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 130 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film