CFR1WSJT-52-130R
pregled izdelka
Številka dela: CFR1WSJT-52-130R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 1W AXIAL
Podatkovni listi: CFR1WSJT-52-130R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR1WSJT-52-130R
Številka dela CFR1WSJT-52-130R Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5505345 pcs Podatkovni list CFR1WSJT-52-130R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija CFR Odpornost 130 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 130 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film