CFR200JR-73-360K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR200JR-73-360K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 2W AXIAL
Podatkovni listi: CFR200JR-73-360K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR200JR-73-360K
Številka dela CFR200JR-73-360K Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1779182 pcs Podatkovni list CFR200JR-73-360K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija CFR Odpornost 360 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 360 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film