CFR25SJR-52-1R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR25SJR-52-1R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 1/4W AXIAL
Podatkovni listi: CFR25SJR-52-1R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR25SJR-52-1R
Številka dela CFR25SJR-52-1R Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 1/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3483436 pcs Podatkovni list CFR25SJR-52-1R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija CFR Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CFR25SJR-52-1R5
CFR25SJR-52-1R5
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Na zalogi: 4242853 pcs
Prenesi: CFR25SJR-52-1R5.pdf
RFQ
CFR25SJR-52-1R3
CFR25SJR-52-1R3
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Na zalogi: 3350855 pcs
Prenesi: CFR25SJR-52-1R3.pdf
RFQ
CFR25SJR-52-1R2
CFR25SJR-52-1R2
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Prenesi: CFR25SJR-52-1R2.pdf
CFR25SJR-52-1R6
CFR25SJR-52-1R6
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Prenesi: CFR25SJR-52-1R6.pdf
CFR25SJR-52-1R8
CFR25SJR-52-1R8
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Prenesi: CFR25SJR-52-1R8.pdf
CFR25SJR-52-1R1
CFR25SJR-52-1R1
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL