CFR25SJR-52-3K
pregled izdelka
Številka dela: CFR25SJR-52-3K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 1/4W AXIAL
Podatkovni listi: CFR25SJR-52-3K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR25SJR-52-3K
Številka dela CFR25SJR-52-3K Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 1/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4282812 pcs Podatkovni list CFR25SJR-52-3K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija CFR Odpornost 3 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CFR25SJR-52-3K6
CFR25SJR-52-3K6
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Na zalogi: 4222632 pcs
Prenesi: CFR25SJR-52-3K6.pdf
RFQ
CFR25SJR-52-390K
CFR25SJR-52-390K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Na zalogi: 4945304 pcs
Prenesi: CFR25SJR-52-390K.pdf
RFQ
CFR25SJR-52-3M6
CFR25SJR-52-3M6
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Prenesi: CFR25SJR-52-3M6.pdf
CFR25SJR-52-3K9
CFR25SJR-52-3K9
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Prenesi: CFR25SJR-52-3K9.pdf
CFR25SJR-52-39R
CFR25SJR-52-39R
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Prenesi: CFR25SJR-52-39R.pdf
CFR25SJR-52-3M
CFR25SJR-52-3M
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL
Prenesi: CFR25SJR-52-3M.pdf
CFR25SJR-52-3K3
CFR25SJR-52-3K3
Opis: RES 5% 1/4W AXIAL