CFR25SJT-52-2K2
pregled izdelka
Številka dela: CFR25SJT-52-2K2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 1/4W AXIAL
Podatkovni listi: CFR25SJT-52-2K2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR25SJT-52-2K2
Številka dela CFR25SJT-52-2K2 Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 1/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3587782 pcs Podatkovni list CFR25SJT-52-2K2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija CFR Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 2.2 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film