CFR2WSJT-73-1R8
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR2WSJT-73-1R8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 2W AXIAL
Podatkovni listi: CFR2WSJT-73-1R8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR2WSJT-73-1R8
Številka dela CFR2WSJT-73-1R8 Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1614710 pcs Podatkovni list CFR2WSJT-73-1R8.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija CFR Odpornost 1.8 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.8 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film