CFR3WSJT-73-160R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR3WSJT-73-160R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 3W AXIAL
Podatkovni listi: CFR3WSJT-73-160R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR3WSJT-73-160R
Številka dela CFR3WSJT-73-160R Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 3W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1591269 pcs Podatkovni list CFR3WSJT-73-160R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija CFR Odpornost 160 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 160 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film