CFR50SJT-52-180R
pregled izdelka
Številka dela: CFR50SJT-52-180R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: CFR50SJT-52-180R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR50SJT-52-180R
Številka dela CFR50SJT-52-180R Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5307421 pcs Podatkovni list CFR50SJT-52-180R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFR Odpornost 180 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 180 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film