CFR50SJT-52-2R4
pregled izdelka
Številka dela: CFR50SJT-52-2R4
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: CFR50SJT-52-2R4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR50SJT-52-2R4
Številka dela CFR50SJT-52-2R4 Proizvajalec Yageo
Opis RES 5% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5718598 pcs Podatkovni list CFR50SJT-52-2R4.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFR Odpornost 2.4 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2.4 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film