CQ0201GRNPO8BN100
YageoYageo
CQ0201GRNPO8BN100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CQ0201GRNPO8BN100
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 10PF 25V NPO 0201
Podatkovni listi: CQ0201GRNPO8BN100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
105000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CQ0201GRNPO8BN100
Številka dela CQ0201GRNPO8BN100 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 10PF 25V NPO 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2133021 pcs Podatkovni list CQ0201GRNPO8BN100.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 10pF Aplikacije General Purpose