CS1206KRX7R9BB102
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS1206KRX7R9BB102
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: CS1206KRX7R9BB102.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS1206KRX7R9BB102
Številka dela CS1206KRX7R9BB102 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 1000PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 598067 pcs Podatkovni list CS1206KRX7R9BB102.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CS
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-3595-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije Boardflex Sensitive