CS1210KKX7RYBB224
YageoYageo
CS1210KKX7RYBB224 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS1210KKX7RYBB224
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210
Podatkovni listi: CS1210KKX7RYBB224.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS1210KKX7RYBB224
Številka dela CS1210KKX7RYBB224 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 310641 pcs Podatkovni list CS1210KKX7RYBB224.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija CS
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.22µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije Boardflex Sensitive